Provedeme pro Vás telekomunikační práce na zakázku včetně zemních prací (ruční výkopové práce, výkopové práce pomocí mini bagrů a UNC, odvoz zeminy), podvrtů, položení metalických nebo optických kabelů, instalace a zapojení spojek a rozvaděčů.

Jednatel společnosti s celoživotní praxí vedoucího montáže SPT Telecom, s.p. (SPT Telecom a.s.) získává v roce 1997 od Českého telekomunikační úřadu pověření pro firmu k zřizování, montáž, údržba a servis zařízení jednotné telekomunikační sítě, v rozsahu : drátová vedení v místních sítích včetně kabelových souborů, kabelová vedení s optickými vlákny. Tato činnost byla ze zákona v roce 2001 transformována na řemeslnou živnost výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Firma realizovala tisíce účastnických přípojek a realizovala výstavbu nebo rekonstrukci stovek kilometrů drátových i optických telekomunikačních vedení zejména v regionech Kolín, Kutná Hora, Čáslav, jako přímé dodávky pro SPT Telecom a.s. – dnes Telefónica O2 Czech Republic, a.s., nebo jako subdodavatelé pro firmy EuroMontela spol. s r.o., SITEL, spol. s r.o., ROSS ELEKTROTECHNIK s.r.o..

V roce 2009 například firma realizovala pro firmu Coprosys - LEONET s.r.o. stavby FTTH Chotěboř 1.etapa - sídliště, pokládka ochranných trubek pro optické kabely a FTTH Chotěboř 2.etapa - pokládka ochranných trubek pro optické kabely.